Vestavná trouba SAMSUNG NV75T9879CD

Vestavná trouba SAMSUNG NV75T9879CD

A+, Vniřní objem (l): 75, duální trouba s parním asistentem, Infinite Line

Pečící parní trouba vestavná SAMSUNG NV75T9879CD

Inovativní řešení, krásný, promyšlený design a pozornost věnovaná každému detailu. Odborníci z Samsung Design Center navrhli novou řadu vestavěných spotřebičů Infinite Line ™, aby se nejen účinek vašeho kulinářského úsilí, ale i samotné vaření stalo smyslným potěšením. Nový přístup se vyznačuje převratným vertikálním umístěním rukojeti a okna trouby, které mu dodává tenký a elegantní vzhled. Jedná se o změnu, díky které bude vaše kuchyně vyčnívat z davu.

Dual Cook - dvě trouby v jedné

Tato inovativní technologie vám díky použití speciálního oddělovače umožňuje současně vařit dvě různá jídla, jako jsou koláče a ryby. Pokrmy lze připravovat v různých režimech a teplotách. Oddělovač blokuje šíření pachů mezi komorami. Proto si pokrmy zachovávají své aroma. Další výhodou tohoto řešení je úspora času a energie. Při použití jedné komory spotřebujete o 21% méně elektřiny a jídlo se uvaří o 22% rychleji.

Přidejte páru

Dual Cook Steam Assist umožňuje vaření s párou. To znamená, že při vaření horkým vzduchem se přidává tak, aby teplo a optimální vlhkost byly rovnoměrně rozloženy uvnitř trouby. Zlatá a křupavá kůrka  nadýchaného chleba, nebo  šťavnaté pečeně, to je perfektní výsledek pečení s přídavkem páry. Na výběr jsou tři úrovně, takže si snadno vyberete optimální množství páry.

Připojení Wi-Fi a ovládání aplikací SmartThings

S jednou aplikací SmartThings * na smartphonu nebo tabletu můžete pohodlně spravovat spotřebiče Infinite Line ™ a další spotřebiče Samsung ve vaší kuchyni. Stačí, že budou připojeni k domácí síti Wi-Fi a budete moci mimo jiné dálkově zapnout nebo vypnout troubu, změňte teplotu a dobu pečení nebo procházet recepty z Auto Menu a odeslat je přímo z telefonu do trouby. Ať už jste ve vedlejší místnosti nebo na druhé straně města, máte přístup do kuchyně bez omezení.

Automatické vaření a speciální programy

Už nemusíte hledat recept v kuchařkách. Bylo naprogramováno již 50 lahodných receptů. Stačí je vybrat z nabídky a trouba nastaví parametry pečení a připraví pokrm samotný. Existují také speciální programy, jako je odmrazování, kynutí těsta a sušení, stejně jako ohřívání talířů a udržování jídla v teple.

Pyrolytické čištění

Pyrolytické čištění, také známé jako pyrolýza, je speciální program, který ohřívá zařízení na téměř 500 ° C. Udržováním takto vysoké teploty po dobu přibližně 2 hodin dojde k spálení tuku a veškerých nečistot. Zbylé zbytky popela lze snadno odstranit hadříkem nebo papírovou utěrkou.

Sonda do masa

Už nemusíte hádat, jestli je maso hotové. Jednoduše ovládejte teplotu uvnitř svého jídla a zajistěte, aby bylo vždy uvařeno přesně tak, jak chcete. Masová sonda - tj. Teplotní čidlo, je umístěna uvnitř vařeného jídla. Bez otevírání dvířek a uvolňování tepla můžete snadno zkontrolovat, zda je například maso plně uvařené. Zařízení jasně ukáže teplotu pokrmu a po dosažení cílové hodnoty se trouba automaticky vypne.

 

 • Unikátní design - saténový grafit v řadě Infinite Line
 • Dual Cook Steam Assist - vaření s pomocí páry
 • Dual Cook - dvě nezávislé komory
 • Pyrolytické čištění bez námahy
 • Intuitivní ovládání pomocí otočného ovladače, dotykového displeje nebo chytrého telefonu
 • Sonda do masa
 • Soft Close Door - hladké, pomalé a tiché zavírání
 • Každá z trub z řady Inifnite je vybavena dvěma sadami teleskopických výsuvů. Jsou umístěny na horní a dolní úrovni. Výsuvy se plynule prodlužují po celé délce, což usnadňuje vkládání nádobí do trouby a jeho vyjímání.
 • Třída energetické účinnosti A+
 • Vnější rozměry (ŠxVxH) 595 x 596 x 570 mm
 • Čistá hmotnost 48,3 kg
Záruka:
24
Kód:
gpc-938191
Expedice:
do 1 týdne
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.