Vestavná kombinovaná chladnička SAMSUNG BRB30602FWW

Záruka:
24
Kód:
gpc-937295
Expedice:
skladem

Vestavná kombinovaná chladnička SAMSUNG BRB30602FWW

F (A+), Objem chladničky 224 l, Objem mrazničky 74 l, Spotřeba 286 kWh/rok, No Frost, Twin Cooling Plus

Kombinovaná lednička s mrazákem vestavná SAMSUNG BRB30602FWW

Technologie Twin Cooling Plus™ vytváří optimální teplotu a vlhkost v celé chladničce a mrazáku. Každou část chladničky ochlazuje nezávisle a zároveň zabraňuje mísení vůní pomocí výparníků a chladících systémů, díky čemuž potraviny zůstanou čerstvé delší čas a nedochází ani k jejich vysušení.

Technologie  No Frost dokáže zvýšit cirkulaci vzduchu, čímž je zachovaná konstantní teplota v každé části chladničky. Tato funkce slouží jako prevence proti vzniku nechtěné námrazy a ledu. Cílové teploty se dosáhne mnohem rychleji, tím je prodlužována výdrž chladícího systému a zároveň se zabraňuje zbytečnému plýtvání energie, které je často způsobené častým rozmrazováním.

Technologie CoolSelect Plus zone zabezpečuje jedinečnou flexibilitu. I jídlo odlišných chutí může být uskladněné při své optimální teplotě, díky čemuž bude zachována jeho delší čerstvost a skvělá chuť. A jen pomocí jediného dotyku můžete chladničku proměnit na mrazák výběrem z přednastavených teplot 2 °C, -1 °C, -5 °C nebo -23 °C~-15.

Zásuvka Humidity Fresh + poskytuje výjimečné podmínky s vysokou úrovní vlhkosti. To vše, aby vaše zelenina a ovoce zůstaly déle čerstvé, aniž byste ztratili jejich nutriční hodnotu, křupavost, vůni nebo chuť. Jednoduchá regulace vlhkosti upraví optimální úroveň pro skladování ovoce (70%) nebo zeleniny (80%). Unikátní design těsnícího krytu vám umožní vychutnat si jejich svěžest až dvakrát tak dlouho .

Space Max™

Twin Cooling Plus™ 

Digital Inverter

Coolselect+

Power Cool

LED osvětlení 

Police pro mléčné výrobky 

Nádoba na vejce

Police na víno 

 

Energetická třída F

Hlučnost 35 dBA
Roční spotřeba el. energie 286 kWh

Objem chladničky 224 l

Objem mrazničky 74 l

Rozměry (Š x V x H) (mm) 540 × 1935 × 550 mm

Způsob uchycení desky na dveře - posuvný

Hmotnost balení (kg) 73 kg

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.