Pokojový termost, prostorový termostat

Programovatelný termostat pokojový umožňuje regulaci kotle podle vnitřní teploty (popřípadě i venkovní). Pokojový termostat s týdenním programem patří mezi nejrozšířenější. Jeho nástupcem se však velice rychle stává bezdrátový pokojový termostat, ať už ovládaný prostřednictvím GSM, Wifi nebo Bluetooth. Tyto systém nám dávají neskutečné možnosti a komfort, která k dnešnímu životu patří.

Regulace topení

Dnes je už ovšem situace jiná. Sofistikované systémy vytápění nám umožňují regulace vytápění na dálku, prostřednictvím bezdrátová regulace topení! Regulace topení přes internet je dnes už docela běžnou záležitostí a digitální termostat můžete ovládat například přes webové rozhraní vašeho PC nebo pomocí aplikace chytrého telefonu a tabletu. Prostorový termostat ke kotli připojíte buďto kabelem nebo také bezdrátově.

Podívejte se také na nabídku litinových kotlů na dřevo, uhlí, pelety, nebo na komíny a řídící jednotky.

Digitální termostat pokojový

Řadit dle:

POKOJOVÝ TERMOSTAT Tech ST 280 RS EU

Používání pokojového regulátoru umožňuje pohodlně řídit a kontrolovat pokojovou teplotu, teplotu kotle, bojleru a ventilů, a to přímo z bytu, bez nutnosti přecházení do kotelny. Čitelný, barevný, velký dotykový zobrazovací displej umožňuje velmi pohodlně obsluhovat regulátor a modulovat jeho parametry.

POKOJOVÝ TERMOSTAT ST 298

Pokojový regulátor s komunikací RS Pokojový regulátor typu ST-298 je určen pro regulaci a kontrol u teploty ústředního topení, teplé užitkové vody a pokojové teploty, s možností týdenní regulace vytápění . Použití tohoto regulátoru umožňuje pohodlné ovládání teploty v domě a teploty teplé užitkové vody přímo z bytu, bez potřeby vstupu do kotelny.