Řídící jednotka kotle, řídící systémy

Moderní kotle používají k dokonalému spalování sofistikované řídící systémy. Programovatelná řídící jednotka kotle poskytuje uživateli jednoduché a intuitivní menu, nepřebernou škálu nastavení a programů, přehledný displej s užitečnými informacemi a dokonce i ovládání kotle přes internet. Díky němu můžete kotel nastavit do jakéhokoli topného režimu odkudkoli, kde máte přístup k internetu a to nejen přes webové rozhraní, ale i přes aplikace chytrých telefonů nebo tabletů.

Ty nejlepší a nejlevnější řídící systémy kotlů jsme pro vás vybrali a dali do nabídky našeho eshopu. V naší nabídce máme rovněž regulovatelné kotle. Regulace kotle na tuhá paliva zajistí maximální efekt spalování, pohodlí a komfort. Také zde najdete pokojové termostaty a termostatické hlavice.

Podívejte se také na nabídku litinových kotlů na dřevo, uhlí, pelety, nebo na komíny a termostaty.

Řídící systémy kotlů

Řadit dle:

INTERNETOVÝ MODUL ST-505 EU

INTERNETOVÝ MODUL ST-505 CS je zařízení, které umožňuje dálkovou kontrolu práce kotle využitím internetu nebo lokální sítě. Uživatel kontroluje na obrazovce počítače stav všech zařízení instalace a práce každého zařízení je znázorněna animací.

POKOJOVÝ TERMOSTAT Tech ST 280 RS EU

Používání pokojového regulátoru umožňuje pohodlně řídit a kontrolovat pokojovou teplotu, teplotu kotle, bojleru a ventilů, a to přímo z bytu, bez nutnosti přecházení do kotelny. Čitelný, barevný, velký dotykový zobrazovací displej umožňuje velmi pohodlně obsluhovat regulátor a modulovat jeho parametry.

GSM MODUL ST-65 EU

Kontroluj svoji instalaci a kotel prostřednictvím mobilního telefonu. Popis zařízení Modul GSM spolupracuje s regulátory TECH s komunikací RS a umožňuje dálkovou kontrolu práce kotle pomocí mobilního telefonu . Uživatel je informován prostřednictví SMS o každém alarmu kotle. Navíc při vyslání příslušné SMS je kdykoliv zpětně informován o aktuální teplotě všech aktivních čidel.

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA ST 37 N RS

Ovladač ke kotli s podavačem Funkce vykonávané regulátoru: - ovládání ventilátoru a pístového nebo šnekového podavače - ovládání čerpadla ÚT a TUV - možnost připojení pokojového regulátoru - týdenní regulace (volitelná)