Zahradní kultivátor elektrický, benzinový kultivátor.

Zahradní kultivátor je zařízení, které vám umožní kypření a obdělávání půdy. Podobným zařízením, jako je motorový kultivátor, je rotavátor. Kultivátor benzínové nebo elektrické kultivátory jsou určeny především k předseťové přípravě nebo ke kypření meziřádku plodin. Zatím co rotavátorslouží k rozmělnění tvrdé půdy, prokypřuje do hlouběji a dokonaleji mísí vrstvy půdy (nejsou pro něj problém drny, trávu a podobně), proto kultivátor na trávu není příliš vhodný.

Elektrický kultivátor

Elektrický kultivátor je jednodušší na údržbu, je však limitován dosahem přívodního kabelu. K jeho pohonu však stačí pouze zásuvka s napětím 240V a žádný benzin.

Benzínový kultivátor

Zato benzínový kultivátor není omezen žádnou vzdáleností. Použití benzínového kultivátoru je proto možné na místech daleko vzdálených od jakéhokoli zdroje elektrické energie. K jeho pohonu je nutný benzín a vyžaduje také údržbu určenou výrobcem.

Zahradní kultivátory - kypřiče

Vybrali jsem pro vás ty nejkvalitnější rotační a radličkové kypřiče pudy na trhu, a s nejlepší možnou cenou vám je nabízíme zde. Držíme stabilně nejnižší ceny zahradních kultivátoru na trhu.

Najdete u nás také ledničky, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery a nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: