Sekačka na trávu, travní sekačky, zahradní sekačky

Sekání trávy je důležité nejen pro jeho kvalitu, ale také pro vzhled. Zahradní sekačky se vyrábějí ve třech základních provedeních.  Travní sekačky mohou být ručníelektrické nebo benzínové. Největší pohodlí vám však nabídne sekačka robotická.

Jak vybrat sekačku

Jakou sekačku na trávu vybrat není úplně jednoduché. Musíme si uvědomit, kde má sekačka na trávu pracovat. Záleží nejen na terénu, v jakém má sekat trávu, ale také na velikosti. Podle toho je pak možno vybrat sekačku s pojezdem nebo bez pojezdu, zvolit šíří záběru, a jestli je více vyhovující způsob sekání sekačky strunové, rotační, lištové, vřetenové anebo bubnové. Dobře si proto vše promyslete a výběr sekačky na trávu raději konzultujte s námi. Naší odborníci nejen každý den upravují ceny sekaček, abychom vám nabízeli ty nejlepší a nejlevnější sekačky na trávu, ale dokázali vám také fundovaně poradit. A pokud u nás nenajdete tu, kterou hledáte, zajistíme ji pro vás s nejlepší cenou.

V naší nabídce najdete například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Sekačky na trávu

Řadit dle: