Strunová sekačka, strunové sekačky

Do všech zákoutí se klasickými sekačkami nedostanete, k tomu slouží strunová sekačka neboli vyžínač. Vyžínače - strunové sekačky, se dají použít i k sekání menších členitých ploch, úzkých pásů trávy, vysekání trávy kolem ovocných či okrasných keřů a podobně.

Strunová sekačka elektrická

Elektrická strunová sekačka je navržena tak, aby její chod co nejtišší a přitom měla dostačující výkon. Proto je ideální do rodinných zástaveb, kde nechcete rušit sousedy. Nízké pořizovací náklady bezproblémový provoz, to je strunová sekačka elektrická.

Aku strunová sekačka

Pokud nechcete být limitováni napájecím kabelem, aku strunová sekačka je pro vás to pravé. Volnost, kterou vám akumulátorová strunová sekačka dává, umožňuje posekat i ta nejvzdálenější zákoutí vašeho pozemku. Nízká cena, tichý chod, snadná údržba a obsluha. Jste limitováni pouze výdrží akumulátoru.

Strunová sekačka benzínová

Benzínová strunová sekačka vám pomůže všude tam, kde nemáte přístup k napětí 240V, potřebujete velký výkon a dlouhý čas provozu. Neomezená volnost, kterou vám strunová sekačka benzinová nabízí, je nenahraditelná a umožní vám sečení trávy kdekoli je to třeba. I přes větší hlučnost a náročnější údržbu je ideálním pomocníkem.
V nabídce máme také rotační, lištové, vřetenové a bubnové sekačky.

Benzínové strunové sekačky

Řadit dle: