Elektrický vertikulátor, benzinový vertikulátor

Chcete mít krásny a kvalitní trávník? Není to jednoduchý a snadný cíl. Motorový vertikulátor  vám v tomto bude skvělým pomocníkem. Vertikulátor, jinými slovy provzdušňovač, vás zbaví zbytku suché trávy vznikajících z pravidelného sečení a zamezují přístupu vody, živin a tolik potřebného vzduchu. Hlavně na jaře při růstu a na podzim, kdy se je tráva vyčerpaná a chystá se k zimní regeneraci je důležité vertikulátor pravidelně používat. Vybrat si můžete vertikulátor elektrický, vertikulátor benzínový nebo ruční.

Vertikulátor elektrický

Nejčastěji používáný pohon, je elektrický motor. Elektrický vertikulátor je z praktického hlediska v podstatě bezúdržbový a jeho používání je jednoduché. Je ovšem samozřejmě nutno mít zásuvku na 240V.

Vertikulátor benzínový

Benzínový vertikulátor, na rozdíl od vetikulátoru elektrického, použijete všude tam, kde není k elektřině přístup. Jeho použití je také vhodnější na větší plochy a do těžšího terénu.

Ruční vertikulátro

Na malé plochy můžete využít také ruční vertikulátor. Výhodou je žádná údržba, ano potřeba elektrického proudu nebo benzínu.

Vertikulátor cena

Vybíráme pro vás ty nejspolehlivější vertikulátory elektrické a benzínové a s nejlepší možnou cenou vám je nabízíme v našem eshopu. Pokud nenajdete ten, který hledáte, kontaktujte nás.

V naší nabídce najdete například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: