Motorová pila, benzínová pila, elektrická řetezová pila

Řetězové motorové pily na dřevo jsou nenahraditelným pomocníkem a vzhledem k jejich nízkým cenám dostupné téměř pro každého. Řetězové pily můžeme rozdělit do dvou kategorií, na benzínové a elektrické.

Elektrická motorová pila

Elektrická motorová pila je velice oblíbeným pro svou nízkou váhu, nenáročnou údržbu a příznivou cenu. Velkou nevýhodou elektrické řetězové pily však je, že jste vázáni zdrojem na 240V. Každá elektrická řetězová pila je vhodná k budovám el. rozvodem nízkého napětí, na běžné řezání špalků trámů a podobně. Elektrické motorové pily jsou pro majitelé rodinných domků zcela dostačující a poskytují nejen dostatečný výkon, ale také komfort při nenáročné údržbě.

Benzínové pily

Na rozdíl od řetězové pily elektrické, je benzínová pila určena hlavně do míst, bez dosahu elektřiny. Vesměs všechny benzínové pily jsou náročnější na údržbu a provoz, ke kterému potřebuji vesměs nejen benzín, ale také olej pro dvoutaktní motory.
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější motorové řetězové pily na trhu, a s nejlepší možnou cenou vám je nabízíme zde. Držíme stabilně nejnižší ceny na trhu, a proto levné motorové pily u nás najdete zcela běžně. V našem eshopu jsou „AKCE“ každý den.

Náš eshop nabízí také ledničky, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery a nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řetězové pily

Řadit dle: