Zahradnické nůžky, elektrické nůžky

Zahradnické nůžky nesmí chybět ve výbavě žádného zahradkáře. Ať už jde o elektrické nůžky, aku nůžky nebo ruční, jejich konstrukce je masivní a zvládnou třeba stříhat větve a to i ve vysokých výškách nebo nůžky, které jsou uzpůsobeny ke stříhání živých plotů a keřů. K tomu jsou samozřejmě ideální elektrické zahradní nůžky, ty snižují vaší námahu. Také se dají použít na stříháni trávy.

Aku nůžky

Akumulátorové nůžky vám dávají potřebný luxus a volnost. Nejste limitování otravným napájecím kablem, ani zásuvkou na 240V. Možnost používat je kdekoli, je prostě nedocenitelná.

Nůžky zahradní se staly nenahraditelným pomocníkem všech zahrádkářů. Pro úsporu vašeho času, jsme vybrali ty nejprodávanější a nejspolehlivější zahradní nůžky a nabízíme vám je v našem eshopu. Pokud nenajdete ty, které hledáte, kontaktujte nás.

V nabídce našeho eshopu najdete například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Zahradní nůžky

Řadit dle: