Sněhova fréza, sněžná fréza

Chcete mít nad sněhem kontrolu? Nechcete se každé zimní ráno děsit nově napadlé sněhové nadílky? Sněhová fréza je to co potřebujete. Zapomeňte na hrablo, sněžná fréza vám doslova změní život v zimě. Pokud máte k odklízení sněhu malý zpevněný prostor a je dostupné elektrické napětí 240V, úplně vám postačí elektrická sněhová fréza a pokud ne ideální jednostupňová benzínová fréza.

Na větší i nezpevněné plochy je třeba většího výkonu, který má dvojstupňová sněhová fréza nebo třístupňová sněhová fréze, která už zvládne také zmrzlý a těžký sníh. Tyto jsou velkým přínosem pro majitelé parkovišť například v horských lokalitách čí průmyslových objektů, kde se nemohou spolehnout na odklízení sněhu silničáři. Abychom vám ušetřili čas, vybrali jsme ty nejprodávanější a nejspolehlivější sněžné frézy na trhu a zde vám je nabízíme. Fréza na sníh je neocenitelným pomocníkem. Pokud nenajdete tu, kterou hledáte, kontaktujte nás.

V naší nabídce najdete taktéž kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Sněhové frézy

Řadit dle: