Rotavátor (rotovátor)

Rotavátor, mnohdy mylně označován jako „rotovátor“, je stroj určený k rozmělnění tvrdé půdy, prokypří půdu do větší hloubky, čímž dokonaleji promísí půdní vrstvy, zpracuje trávu i drny. Nože rotavátoru rotující na hřídeli kteréu pohání buď elektricky, nebo benzínový motor.

Elektrický rotavátor

Elektrický rotavátor nedisponuje takovým výkonem jako jeho benzinový protějšek, je však méně náročný na údržbu. Rotavátor elektrický však zcela postačí však na menší zahrádky u rodinných domků a malá polička. Samozřejmě jste limitovánu délkou napájecího kabelu.

Benzinový rotavátor

Benzínový rotavátor má dostatečný vykon díky benzínovému motoru, který jej pohání. Jeho akční rádius je díky tomu neomezený, proto je vhodný i pro pozemky, kde není přístup k elektrickému napětí 240V.

Abychom vám ušetřili čas, vybrali jsme na trhu ty nejprodávanější a nejspolehlivější rotavátory a dali do nabídky našeho eshopu. Najdete zde také třeba motorové pily, kultivátory a vertikulátory. Pokud nenajdete ten, který hledáte, kontaktujte nás.

V naší nabídce najdete například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Rotavátory

Řadit dle: