Plotové nůžky, elektrické nůžky na plot

Udržovaný a pěstěný živý plot je bezesporu okrasou každého domu a zahrady. Jeho udržování obnáší spoustu práce.

Benzínové plotové nůžky

Podle tloušťky větví a typu dřeva pak vybíráme benzínové nůžky na živý plot či elektrické. Benzínové nůžky na plot také snesou větší provozní zátěž, vyžadují však pečlivější ůdržbu.

Elektrické nůžky na živý plot

Skvělým pomocníkem jsou elektrické nůžky na živý plot, nebo-li elektrické nůžky na keře. Elektrické plotové nůžky můžete použít také na úpravu okrasných keřů a jiných křovin, které zkrášlují vaší zahradu nebo jiný pozemek. Údržba plotových nůžek elektrických je mnohem jednodušší, než u motorových nůžek na živý plot.

Aku nůžky na živý plot

Do míst, kde nemáte možnost připojení k síti 240V a nechcete zbytečně kupovat benzínové nůžky na plot, je ideální používat aku nůžky na živý plot. Žádne omezení kabelem, limitováni pouze kapacitou akumulátorové baterie a svou fantazií, dokážete podle svých představ upravit jakýkoli keř či živý plot.

Pokud váš živý plot dosahuje výše, kam nedosáhnete, máme v nabídce teleskopické nůžky na živý plot a těmito ostříháte keře bez pomoci žebříku.
Pro úsporu vašeho času, jsme vybrali ty nejprodávanější a nejspolehlivější elektrické nůžky na plot a nabízíme vám je v našem eshopu. V nabídce máme také například nůžky na větve a nůžky na trávu.

Nůžky na živý plot

Řadit dle: