Americká chladnička, dvoukřídlá lednice

Pokud jste zvyklí dělat týdení velké nákupy a máte v kuchyni dostatek místa, je pro vás ideální americká chladnička, neboli dvoukřídlá lednice. Nejen její nadstandardní prostory pro ukládání potravin, ať už do chladící části nebo v mrazáku, ale hlavně luxusní design z ní dělají luxusní doplněk vaší kuchyně. V nabídce máme i barevné varianty, kdy může být americká lednice bílá, černá nebo nerezová.

Americká lednice

Americká lednice - dvoukřídlá lednice nabízí další moderní vymoženosti. Buď to technologii No frost, nebo Multiairflow  (vyvážená teploty v cele lednici, pomocí proudění vzduchu), také zóny pro skladování ovoce a zeleniny. Americká lednička dále může disponovat funkcemi jako prázdninový režim nebo bezúdržbový režim (samoodmrazování). Samozřejmě nesmíme opomenout velice oblíbený výrobník ledu s chlazenou čistou vodou a v neposlední řadě oddělený prostor pro chlazení nápojů.
Ty nejlepší a nejprodávanější americké chladničky jsme vybrali a nabízíme je v našem eshopu. Také se můžete podívat na nabídku chladniček, myček nádobí, sporáků, varných desek a kávovarů. Dále zde najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Americké chladničky

Řadit dle: