Lednice

Velice důležitým kritériem při výběru lednice je velikost. Jednak kvůli umístění, kapacitě a také kde má lednička sloužit. Všeobecně se má, že na „hlavu“ by měla mít 60l lednice a 25l mrazící prostor. Samozřejmě jste limitováni prostorem umístění, který dobře změřte, aby se vám do něj velké lednice pak vešla.

Lednice A+++

Dalším, ne méně důležitým kritériem pro výběr lednic je spotřeba energie. Zde je velice důležité zvážit, jestli levné lednice třídy A má smysl kupovat. Rozdíl ve spotřebě v porovnání u lednice A+++ a A může být až 100%!

Lednice Akce

U nás klasickým způsobem lednice v akci nemáme. Ale držíme ceny nejníže na trhu, takže u nás je akce na výprodej lednic v podstatě neustále. V naší nabídce najdete lednice Siemens, Calex nebo lednička Zanussi a mnoho dalších.

Nejlevnější lednice

Abychom vám ušetřili čas, vybrali jsme pro vás nejlepší lednice na trhu a vzhledem k neustále korekci cen koupíte u nás lednice levně.
V naší nabídce najdete například také  mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Ledničky

 

Řadit dle: