Mikrovlnná trouba - mikrovlnka

Mikrovlnka je skvělým pomocníkem téměř každé domácnosti již po řadu let. Mikrovlnná trouba nám slouží nejen k rozmrazování a k ohřívání pokrmů, ale vzhledem k tomu, že už existuje multifunkční mikrovlnná trouba s grilem a horkým vzduchem, nabízí daleko více možností.

Multifunkční mikrovlnná trouba s grilem a horkým vzduchem

Posledním trendem jsou velice sofistikované multifunkční mikrovlnné trouby, které disponuji nejen grilem, ale také horkovzdušnou troubou. Její využití je tím pádem velmi široké. Taková mikrovlnka s grilem může levně nejen grilovat, ale také péci maso, bábovky, koláče a podobně.

Malá mikrovlnná trouba

Malá mikrovlná trouba je dobrá pro ohřívání pokrmů, ale jinak velice nepraktická. Proto bychom vám raději doporučili sice levné mikrovlnky, ovšem s vnitřním oběma aspoň 25 litrů a více. Pak můžete bez problému nejen rozmrazovat, ale například peci pizzu.

V nabídce je také retro mikrovlnka nebo mikrovlnná trouba červená, černá a třeba i bílá, volně stojící i vestavné. Najdete u nás i nejrůznější značky, jako Daewoo, Mora, Eta, Baumatic, Sencor, Panasonic a samozřejmě Siemans, AEG, Bosch, Elektrolux, Amica, Beko, Whirpool.  Vybrali jsme ty nejlepší mikrovlnné trouby a prioritou je aby cena byla vždy nejnižší. Pokud nenajdete tu, kterou hledáte, kontaktujte nás. Podívejte se také na nabídku chladniček, myček nádobí, sporáků, varných desek a kávovarů. Dále zde najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Levné mikrovlnky

Řadit dle: