Barevné lednice

Vzhled je pro mnoho lidí velice důležitý a snaha zapracovat spotřebiče do designu bytu je dnes zcela běžná. Proto mnoho výrobců dává svým elektrickým spotřebičům nejen moderní tvary, ale také rozličné barvy. Proto jsme do naší nabídky dali samostatnou kategorii barevné lednice.

Černá lednice

Nejžádanější je lednice černá, kterou hned několik renomovaných výrobců jako Gorenje, Samsung, Amika, Beko a podobně. Ale černá lednice není jedinou barvou. Větší barevné škály pak mají lednice Libebherr kde jsou velice povedené barvy jako červená, cihlová, hnědá, modrá, zlatě žlutá, Gorenje má barvy jako oranžová, champagne, royal coffe, bordó, dark chocolate a spoustu dalších.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a nejzajímavější barevné ledničky a nabízíme je v našem eshopu. Pokud zde nenajdete tu barevnou ledničku, kontaktujte nás, my vám ji zajistíme!
Podívejte se též na nabídku chladniček, myček nádobí, sporáků, varných desek a kávovarů. Dále zde najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Barevné ledničky

Řadit dle: