Vinotéka, lednice na víno

Pokud jste milovníkem vína, víte velice dobře, že správná teplota je pro jeho konzumaci to nejdůležitější. A pokud nemáte vinný sklep, je jediná cesta pro jeho správné skladování vinotéka.

Chladnička na víno - vinotéka

Prvním kritériem při výběru Lednice na víno, by měl být počet láhví, které chcete v chladničce na víno skladovat. Chladnička na víno vy se měla velice pečlivě a s rozvahou vybírat. Nejdůležitější parametry pro výběr vinotéky jsou počet láhví, které chcete skladovat a rozměry. Dále máte na výběr mezi volně stojící vinotékou a vestavnou, to vše samozřejmě podle vašich možností. Dalším důležitým kritériem je jestli chcete skladovat vína bíla nebo i červená. Pak je třeba volit mezi jednozónovou vinotékou a dvouzónovou. Posledním parametrem jsou police, které by v ledničce na víno měly být. Kovové (zvlněné) dobře zaletují jednotlivé láhve a dřevěné zase udržují správnou vlhkost.

Ty nejlepší a nejprodávanější chladničky na víno jsme vybrali a nabízíme je v našem eshopu. Podívejte se také na další vybrané zboží, které u nás najdete: Mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Chladničky na víno

Řadit dle: