Elektrická varná deska, plynové desky

Varná deska vám umožní k vaření bez nutnosti koupení sporáku, což je velice praktické, pokud chcete mít troubu na pečení zvlášť. Varné desky jsou ve dvou základních provedeních. Elektrická varná deska a plynová a každá má své plusy i mínusy.

Plynová varná deska

Varná deska plynová má své přednosti hlavně v nízké ceně a malých provozních nákladech. Další velkou výhodou, kterou varná plynová deska má, je rychlé zahřátí s vysokým výkonem a jednoduchým ovládáním. Plynové varné desky vestavné mohou mít sklokeramický a nerezový povrch. V nabídce je také varianta, kdy má plynová varná deska 5 hořáků.

Sklokeramická deska

Sklokeramická varná deska může být hned v několika provedeních. Jednak varné desky plynové, viz. výše, klasická elektrická, také indukční deska nebo kombinovaná. Výběr je rozmanitý, záleží pouze na vašem vkusu a možnostech.

Indukční deska

Indukční varná deska je nejmodernější z vestavných varných desek. Kloubí se v ní rychlý ohřev, poměrně nízká spotřeba a praktické přesné ovládání. Indukční varné desky nabízejí nejen jednoduchou údržbu a moderní design, ale také napájení napětím 230v (kdysi 220V). Další velkou výhodou, kterou varná deska indukční má je velice jednoduchá instalace.

Indukční deska dvouplotýnková

Dvouplotýnková indukční deska je ideální do malého bytu, chatu nebo do kancelářských kuchyněk. Pro své malé rozměry a rychlou možnost ohřevu je velice žádána.

Indukční deska bílá

Pokud chcete přizpůsobit, například k bílé kuchyňské lince, také ostatní vybavení, je v naší nabídce bílá indukční deska. Takováto bíla varná deska velice oživí celou kuchyňskou linku a je skvělým desénovým doplňkem.

Kombinovaná varná deska

Pokud se nechcete vzdát plynové desky, ale chtěli byste také indukci, i v tomto případě bude vaše touha ukojena v podobě varné desky kombinované. Získáte tak, k vaší spokojenosti, výhody obou variant.

Pro úsporu vašeho času jsme vybrali nejkvalitnější a nejprodávanější elektrické a plynové desky na trhu, umístili je do nabídky našeho eshopu, s nejnižšími cenami. Mezi nejlepší patří například Indukční deska Siemens, Mora, Elektrolux Beko a další. V naší nabídce najdete také kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky a trouby. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: