Kávovar pákový, presovač, automatický kávovar

Dnes nám domácí kávovar na espresso umožňuje připravit lahodnou kávu v pohodlí svého domova a podlé své chuť. K tomu nám poslouží opravdu velké množství kávovarů. Dnes už není pravidlem, že pákový kávovar, jako jediný, vám udělá dobrou kávu. Spoustu automatických kávovarů se tohoto úkolu shostí se ctí, stačí pouze dobře vybrat.

Automatický kávovar

Největší komfort vám nabízí kávovar automatický. Tento kávovar s mlýnkem na zrnkovou kávu, vám celá proces přípravy kávy udělá úplně sám, pouze jednou za čas dolijete vodu a vysypete z nádobky zbytky „logru“. Automatické espresso vám připraví nejenom espresso, ale dokonce skvělé cappuccino nebo latte macchiato. Kávovar espresso je užitečným pomocníkem při přípravě kávy ve vaší domácnosti.

Pákový kávovar

Klasikou je kávovar pákový, neboli presovač. Kvalitní páková presovač, vám dokáže připravit skvělé espresso jako kdekoli v kavárně. Ale aby to pákový presovač zvládnul, musíte k tomu samozřejmě mít nejen výbornou a čerstvě pomletou kávu, ale také nastavitelná mlýnek, kterým pro pákové espresso kávu namelete. Práce je s takovýmto kávovarem sice více, než u presovače s mlýnkem (automatický kávovar), ovšem požitek je daleko intenzivnější.

Tassimo kávovar

Tassimo kávovar patří do skupiny „espresso kávovar na kapsle“. Práce s těmito kávovary je velice jednoduchá, ale cena jedné takto připravené kávy, je díky drahým kapslím, poněkud vyšší.

Pro úsporu vašeho času jsme vybrali nejkvalitnější a nejprodávanější pákové kávovary na trhu, umístili je do nabídky našeho eshopu, s nejnižšími cenami. Mezi nejlepší patří například presovač na kávu Bosch, Elektrolux, DeLongi a další.
V naší nabídce také máme kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Automatické a pákové kávovary.

Řadit dle: