Odsávač par - digestoř

Odsávač par neboli digestoř je důležitou součástí kuchyně, nejen jako desénový doplněk, ale hlavně k odtahu par a nežádoucích pachů při vaření. Odsávačů par je nepřeberné množství, podle typů. Může být například rohová digestoř, rustikální digestoř, černá nebo nerezová a mnoho dalších. Nejčastěji mají zadní odtah.

Digestoř ostrůvková

Stropní digestoř ostrůvková – ostrůvkový odsávač par, je využívána v kuchyních s pracovním ostrůvkem, na kterém je umístěna sklokeramická deska. Mohou být bez odtahu, například s uhlíkovým filtrem.

Digestoř výsuvná - vestavná

Výsuvná digestoř – odsávač par výsuvný neboli vestavné digestoře je ideálním řešením, pokud nechcete, aby vám vyčníval z horní části kuchyňské linky. Při používáni si výsuvnou část odsávače vytáhnete a po použití vrátíte zpět, takže vám nepřekáží. Výsuvné digestoře jsou velice oblíbené pro svou nenápadnost.

Digestoř komínová

Komínová digestoř - komínový odsávač par potřebuje k odtahu par a pachů vstup do komína, jinak by se kumulovaly v kuchyni. Tyto komínové digestoře patří k nejúčinnějším a nejefektivnějším.

Digestoř recirkulační

Recirkulační digestoř bez odtahu se používá všude tam, kde není možnost odvádět páry a pachy do komína. Tato digestoř s uhlíkovým filtrem pohlcujícím páry a pachy, vrací profiltrovaný vzduch zpět do kuchyně. Nevýhodu, kterou digestoř s filtrem má, jsou vyšší provozní náklady způsobené výměnou filtrů.

Vybrali jsme ty nejkvalitnější a nejlevnější odsávače a dali je zde, na náš eshop. Je zde značky jako Mora, Franke, Faber, Cata, Siemens, Elektrolux, Whirpool, Bosch, Amica a další. Pokud nenajdete ten, který hledáte, kontaktujte nás. V naší nabídce najdete například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: