Vestavné spotřebiče

Velice oblíbené, hlavně v moderních kuchyních jsou vestavné spotřebiče. Nejen, že ušetříte spoustu drahocenného místa, hlavně v menších bytech, ale jsou také velice žádaným desénovým doplňkem. Vestavných spotřebičů je celá řada. Ať je to vestavná lednice s mrazákem a výrobníkem ledu, vestavná mikrovlnka nebo trouba vestavná a další.

Vestavná lednice

Jedním z nejžádanějším vestavným spotřebičem je lednice vestavná. V naší nabídce je vestavná chladnička s mrazákem, malá monoklimatická vestavná lednička. Při výběru vestavné lednice dbejte na rozměry prostoru, kde příjde umístit, aby nedošlo při instalaci k nemilému překvapení.

Vestavný mrazák

Pokud nemáte vestavnou kombinovanou lednici, jen lednici bez mrazáku, je řešením vestavný mrazák. V naší nabídce najdete hned několik vestavných mrazáku skříňových (šuplíkových).

Vestavná vinotéka

Samozřejmě bylo myšleno také na milovníky vína. Vestavná kinotéka muže být buďto jedno nebo dvouzónová. V takovéto chladničce na víno můžete skladovat vína bílá i červená.

Vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba vestavná vám nejen ušetří další nezanedbatelnou část prostoru, ale je opět skvělým desénovým doplňkem vaší kuchyně. Vestavné mikrovlnné trouby bývají o objemu 15 – 50 l. Ideální výkon vestavné mikrovlmky je 1000 W pokud je v kombinaci s grilem měl by mít výkon 1300 W. K bíle lince se hodí vestavná mikrovlnná trouba bílá a vestavná trouba bílá na pečení v kombinaci s bílou varnou deskou, podtrhne designovou linii vaší kuchyňské linky.

Vestavná trouba

Další úsporu místa a velice moderní design kuchyňské linky vám poskytuje vestavěná trouba na pečení. Převážně se v domácnostech používá elektrická trouba vestavná, v nabídce některých výrobců najdete také plynové trouby. Elektrické vestavěné trouby jsou však nejpoužívanější, jejich instalace je nejjednodušší a nabízí se ve variantách s mikrovlnkou nebo jako vestavná horkovzdušná trouba. V nabídce máme klasické, s výškou 60 cm (40 – 70 l a kompaktní 45 cm (objem 35 – 43l). Pro velké rodiny se doporučuje objem nad 70 l. Kombinujte s vestavnými varnými deskami. Řešením je také kompaktní vestavný sporák.

Vestavná myčka nádobí

Dalším pomocníkem našich domácností je myčka nádobí vestavná. Vyrábí se ve dvou základních rozměrech. Vestavná myčka 45 cm s kapacitou až 9 sad nádobí a 60 cm, kde můžete najednou umýt až 15 sad. Při koupi vestavné myčky byste měli zohledňovat také hlučnost, spotřebu vody a el. energie.

Vestavná pračka

Téměř všechny velké spotřebiče se dají zabudovat do kuchyňského nábytku a není to jinak i s pračkou. Vestavná pračka nemusí být umístěna jen v koupelně, ale můžete ji s klidným svědomím umístit také do kuchyně. Nenaruší celistvost vaší kuchyňské linky a schovaná za dvířky v barvě a materiálu s interiérem lehce splyne. Vestavné pračky mají pouze přední plnění, kapacita bubnu je až 8 kg prádla.

Vestavný kávovar

V dnešní době jsou velice oblíbené vestavné kávovary. Jednou z největších výhod je získání prostoru na pracovní ploše kuchyňské linky, kterou by jinak zabíral a samozřejmě luxusní design. Vestavný kávovar může být buďto pákový nebo automaticky. Obsluha je pak stejná jako u volně stojících kávovarů. Při výběru vestavného kávovaru dbejte na tlak vody v bojleru. Minimální pro přípravu dobré kávy je 9 bar, ideální je však 15 bar.
V naší nabídce najdete také například například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: