Sety spotřebičů

Rekonstruujete kuchyni a sháníte spotřebiče do vaší nové linky? Sety spotřebičů je ta správná stránka. Zde si můžete vybrat svůj set a pokud jej nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, sestavíme jej společně za bezkonkurenčně nejlepší cenu. Sety se dají rozdělit na dvě skupiny, vestavné a volně stojící.

Vestavné spotřebiče - sety

Sety vestavných spotřebičů jsou velice oblíbené. Nejen, že ušetříte na ceně, ale také se jedná vždy o dva spotřebiče, které k sobě designově patří. Nejčastěji se jedná o kombinaci vestavné trouby a varné desky, kdy mezi nejoblíbenější patří indukční sklokeramická deska a to díky své nízké energetické spotřebě. Tyto vestavné sety mohou být také v nabídce s vestavěnou mikrovlnou troubu nebo vestavným kávovarem. Sety spotřebičů velice výrazně udají tón designu vaší kuchyňské linky.

Set pračka sušička

Nejčastějším setem volně stojících spotřebičů je pračka a sušička set. Nejen že jsou spolu sladěny vzhledově, ale odpovídají i parametry, abyste pohodlně usušili celou dávku praného prádla. Set pračka a sušička může být rozšířen také o myčku nádobí ve stejném designu, což pak nepůsobí rušivě, pokud jsou všechny tyto spotřebiče v jedné místnosti.

Pro úsporu vašeho času jsme vybrali nejkvalitnější a nejprodávanější akční sety vestavných spotřebičů na trhu, dali je do nabídky našeho eshopu, s nejnižšími cenami. Mezi nejlepší patří například vestavné sety Siemens, Amica a další. Pokud jste nenašli set spotřebičů, který by se vám líbil, kontaktujte nás. Zajistíme vám ho za nejlepší cenu.
V naší nabídce najdete také například například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky a sušičky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: