Automatická pračka, pračky se sušičkou

Automatická pračka je dnes nezbytnost. Už si nikdo neumíme ani představit, běžný život bez ní. Automatické pračky máme hned ve dvou provedeních. Pračka s horním plněním a pračka s předním plněním. V nabídce je také pračka se sušičkou, parní pračka a mezi novinky patří bublinková pračka s velkou účinnosti praní.
Nejlepší pračka je samozřejmě ta s nejnižší spotřebou vody a elektrické energie. K těm paří pračka A+++, jejíž energetická náročnost je až o 30% menší, než některé nejlevnější pračky můžou mít. Nejlepší pračky dnes mají přímý náhon bubnu Direct Drive s 10 letou zárukou, nízkou spotřebou a hlučností, systémy jako třeba TurboWash, kterým disponují pračky LG, který ušetří značné množství energie. Také pračka Bosch nezůstává s inovacemi pozadu. Systémy jako EcoSilence Drive a AquaStop, značně vylepšují účinnost a spolehlivost těchto praček.

Pračka s vrchním plněním

Vrchní plnění pračky je velice praktické, pokud máte velmi malou koupelnu. Šíře pračky je 45 cm a díky plnění z vrchu, víko nepřekáží v místnosti. Pračka s předním plněním má díky svým malým rozměrům bohužel menší kapacitu bubnu.

Pračka s předním plněním

Tyto pračky jsou nejpoužívanější, díky většímu množství praného prádla na jednu dávku. Dnes už není žádnou vzácností naplnění bubnu 7 – 8 kg prádla. Výjimkou už nejsou ani pračky s 9 a 10 kg a dokonce u některých automatických praček i 15 kg prádla na jednu dávku. Šíře těchto praček je 60 cm.

Pračka slim

Celkem novým rozměrem u automatických praček je slim pračky s šíři 60cm a hloubkou pouze 50 cm. Nabízejí stejný komfort a přitom ušetří prostor, s kterým se potýkáte ve svém bytě. Abychom vám ušetřili čas, vybrali jsme nejkvalitnější levné pračky na trhu a umístili je do nabídky našeho eshopu. Najdete zde pračky v akci a výprodeje. V naší nabídce najdete také například kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Levné pračky

Řadit dle: