No frost lednice a mrazáky

Otravuje vás u lednic a mrazáku vznikající námraza. Musíte je čas od času „odmrazit“. Což obnáší vytáhnutí všech potravin, vypnutí a mnohdy i vysekání ledu z chladících a mrazících prostor. Pořiďte si lednici nebo mrazák no frost.

Lednice No frost

Tento beznámrazový systém dělá z chladničky No frost bezúdržbové zařízení. Díky suchému vzduchu, který je po chladícím prostoru rozháněn jedním i více ventilátory, nemůže nikdy vzniknout žádná námraza a vám tak odpadá nepříjemné a otravné odmrazování a manipulace s chlazenými potravinami.

Lednice No frost mají ještě jednu skvělou vlastnost a to sice, že udrží vaše potraviny, hlavně ovoce a zeleninu, déle čerstvé a plné vitamínů. Stejný princip je uplatněn, i pokud si koupíte například šuplíkový mrazák s No frost systémem.

Jako vždy jsme vybrali ty nejkvalitnější No frost lednice a dali je do nabídky našeho eshopu. V naší nabídce najdete také například mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Chladničky No frost

Řadit dle: