Sušička prádla, kondenzační sušičky prádla

Sušička prádla je neuvěřitelně užitečný pomocník. Nejen, že vás může zbavit žehlení, ale hlavně věšení prádla, což může být hlavně v zimních měsících problematické. Ale jak vybrat sušičku prádla. Vybírat můžeme ze dvou základních typů. Sušička přádla kondenzační a ventilační, u které potřebujete odvod horkého vzduchu ven pomocí hadice, což je velice nepraktické a problematické. Při výběru odvětrávací sušičky dbejte na způsob vyvedení hadice.

Kondenzační sušička

Kondenzační sušička je díky zpracování odpařované vody oblíbenější. Buď to jí odvání hadicí přímo do odpadu nebo vestavěné nádržky. Díky tomu není třeba dělat žádné zvláštní úpravy. Také zde máte na výběr mezi dvěma možnostmi. Zatím co sušička s tepelným čerpadlem chladí ohřátý vzduch, čímž odstraňuje vlhkost z prádla, sušička s parní funkcí – parní sušička prádlo kromě sušení také vyžehlí! Horká pára také velice dobře odstraňuje nejrůznější zápachy z oblečení, například cigaretový kouř. I přes vyšší pořizovací cenu, ovšem díky snadnější instalaci a nižším provozním nákladům (nižší spotřebě) to je nejlepší sušičky prádla A+++.

Sušička prádla úzká

Úzká sušička prádla je velice žádána pro své malé rozměry. Její šíře bývá převážně 45 cm, tím dává možnost umístění do velice úzkých prostorů. Další mala sušička je sušička prádla slim. Pro svou hloubku menší než 60 cm, je vhodná k instalaci v místech, kde nechcete, aby sušička vyčnívala do prostoru.

Abychom vám ušetřili čas, vybrali jsme nejkvalitnější sušičky prádla na trhu a umístili je do nabídky našeho eshopu. Jedna z nejžadanějších je sušíčka Siemens, Elektrolux Beko a další. V naší nabídce najdete také například  kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, myčky, pračky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Řadit dle: