Myčka nádobí , tlakové myčky

Pryč jsou ty tam časy, kdy jsme museli mát nádobí ručně. Tuto nepopulární práci přebrala myčka na nádobí, která se stále častěji stává součástí našich domácností. Myčka nádobí šetří nejen náš čas, ale také dnes tak drahou vodu, které spotřebuje podstatně méně a to s daleko lepším výsledkem. Myčky můžeme rozdělit do třech kategorií na volně stojící myčky, vestavné myčky a stolní myčky.

Myčka nádobí malá

Běžná šíře myčky je 60cm, ta pojme až 15 sad nádobí. Velice žádána je ale také myčka 45cm s kapacitou až devíti sad. Tato malá myčka nádobí je velice oblíbená pro své malé rozměry a nízkou spotřebu vody a energie. Vybrali jsme ty nejkvalitnější a nejlevnější myčky nádobí a dali je zde, na náš eshop. Je zde myčka Siemens, Bosch, Baumatic, Zanussi, Elektrolux, Mora a další. Pokud nenajdete tu, kterou hledáte, kontaktujte nás.
V naší nabídce najdete například také kombinované lednice, lednice bez mrazáku, mrazáky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery, zahradní stroje, a  nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.

Myčka na nádobí

Řadit dle: