Vestavná kombinovaná chladnička SAMSUNG BRB26705EWW

Kód:
gpc-941282
Expedice:
skladem

Vestavná kombinovaná chladnička SAMSUNG BRB26705EWW

Kombinovaná lednička s mrazákem vestavná SAMSUNG BRB26705EWW

Technologie All-Around Cooling / Multi Flow - Systém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, díky čemuž se zachovává konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.

Technologie  No Frost dokáže zvýšit cirkulaci vzduchu, čímž je zachovaná konstantní teplota v každé části chladničky. Tato funkce slouží jako prevence proti vzniku nechtěné námrazy a ledu. Cílové teploty se dosáhne mnohem rychleji, tím je prodlužována výdrž chladícího systému a zároveň se zabraňuje zbytečnému plýtvání energie, které je často způsobené častým rozmrazováním.

Technologie CoolSelect Plus zone zabezpečuje jedinečnou flexibilitu. I jídlo odlišných chutí může být uskladněné při své optimální teplotě, díky čemuž bude zachována jeho delší čerstvost a skvělá chuť. A jen pomocí jediného dotyku můžete chladničku proměnit na mrazák výběrem z přednastavených teplot 2 °C, -1 °C, -5 °C nebo -23 °C~-15.

Nulová zóna Optimal Fresh + umožňuje dvě různá použití.
- Jednoduchý režim, ve kterém je nastavena jedna konstantní teplota.
- Duální režim, který umožňuje oddělit dvě zóny s různými teplotními úrovněmi *.
Levá část s nižší teplotou (např.1 ° C) vytváří optimální podmínky pro skladování masa, uzenin a ryb a pravá část s vyšší
teplotou (např.1 ° C) je ideální pro ovoce a zeleninu **. Posuvná stupnice vám umožní přizpůsobit velikost každé zóny vašim potřebám a na externím panelu můžete zvolit režim chlazení - jednoduchý nebo dvojitý.

Zásuvka Humidity Fresh + poskytuje výjimečné podmínky s vysokou úrovní vlhkosti. To vše, aby vaše zelenina a ovoce zůstaly déle čerstvé, aniž byste ztratili jejich nutriční hodnotu, křupavost, vůni nebo chuť. Jednoduchá regulace vlhkosti upraví optimální úroveň pro skladování ovoce (70%) nebo zeleniny (80%). Unikátní design těsnícího krytu vám umožní vychutnat si jejich svěžest až dvakrát tak dlouho .

Space Max™

All-Around Cooling

Digital Inverter

Metal Cooling

Optimal Fresh Zone

Power Cool

LED osvětlení 

Police pro mléčné výrobky 

Nádoba na vejce

Police na víno 

 

Energetická třída E (A++)

Hlučnost 35 dBA
Roční spotřeba el. energie 231 kWh

Objem chladničky 193 l

Objem mrazničky 74 l

Rozměry (Š x V x H) (mm) 540 × 1775 × 550 mm

Způsob uchycení desky na dveře - posuvný

Hmotnost balení (kg) 77 kg

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.